DJ-Education

 Adresa: Str. Calea Bucuresti, nr. 79 Tel/Fax: 0242/528850 E-mail: grupscolarbudesti@yahoo.com  Director: Hutan Daniel Director adj: Anghel Liliana

Coordonator site prof.Dumitraşcu Mihaela

      

   

    

   

dumitraşcu mihaela

Subvenții pentru cadrele didactice din partea Roma Education Fund

Comments

Am realizat multe lucruri frumoase pentru elevii noștri , prin proiectele care au primit finanțare de la REF. Cu ajutorul lor am achiziționat videoproiectoare și ecrane de proiecție, imprimante multifuncționale, sisteme audio de interior/ exterior și un laptop.
Aceste materiale moderne au colorat viața copiilor noștri , sunt de un real folos pentru cadrele didactice care-și doresc lecții interactive, în care memoria vizuală va juca un rol foarte important , au adus veselie și emoție pozitivă în colectivele de elevi și cresc motivația acestora de a frecventa orele de curs.
Conducerea Școlii Gimnaziale “ Gheorghe Manu” Budesti și echipa de proiect, mulțumesc celor de la Roma Education Fund pentru tot sprijinul financiar oferit, astfel încât elevii noștri să beneficieze de condiții moderne de învățare!